KadıköyŞifa TwitterKadıköyŞifa FacebookSanal Tur4442574KadıköyŞifa Fizik Tedavi LaboratuvarlarıKadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi

Sık Sorulan Sorular

Web sitemizi dolaşırken, size yardımcı olabilecek "Sıkça Sorulan Sorular" ve yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz. Listede cevabı olmayan bir sorunuz olursa, 7/24 hizmet veren KadıköyŞifa Çağrı Merkezi'mize 444 2 574 no´lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kadık
öyŞifa Sağlık Grubu´nun SGK (SSK / Bağ – Kur / Emekli Sandığı) Anlaşması Var mı?
 
Hayır, kurumumuzun SGK ile anlaşması bulunmamaktadır. Diğer tüm Anlaşmalı Kurumlarımız ile ilgili Anlaşmalı Kurumlar sayfasını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Hastanenizden Nasıl Randevu Alabilirim?
 
Üç hizmet noktamızdan randevu için Alo KadıköyŞifa (444 2 574)´yı arayabileceğiniz gibi, web sitemizdeki "e-Randevu" alanından da randevu alabilirsiniz.

Kurumunuz Hakkında Yenilikler ve Gelişmeler Hakkında Nasıl Bilgi Edinebilirim?
 
Sürekli güncellenen web sitemizde bu bilgilere ulaşabileceğiniz gibi, KadıköyŞifa Sağlık Grubu hakkındaki yeniliklere, gelişmelere ve doktorlarımız tarafından hazırlanan güncel sağlık içerikli bilgilendirme yazılarına "Sağlık Rahberi" bölümümüzden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde geçmiş tarihli e-bültenleri de inceleyebilirsiniz.

Hastanenize Gelmeden Önce Neler Yapmam Gerekir?
 
Web sitemizdeki "Hasta Rehberi" bölümümüzde, hastanemize gelmeden önce yapmanız ve yanınızda getirmeniz gerekenler, hastanemizde kaldığınız süre boyunca sizin için gerekli bilgileri bulacak, sunduğumuz imkân ve kolaylıkları yakından tanıyacaksınız.

Hastanenize Ulaşım İçin Nasıl Bilgi Alabilirim?
 
Web sitemizdeki "İletişim" bölümünde, tıklandığında büyüyen krokilerimiz ve hizmet noktalarımıza ulaşım tariflerimiz yer almaktadır.

Web Sitenizde Yolumu Nasıl Bulabilirim?
 
Site Haritası bu konuda size yardımcı olacaktır.

Teşekkür, Şikayet ve Önerilerimi İlgili Yetkililere Nasıl İletebilirim?
 
Web sitemizdeki "Sizi Dinliyoruz" bölümündeki ilgili alanı doldurarak teşekkür, şikayet ve önerilerinizi ilgili birimlere iletebilirsiniz.