KadıköyŞifa TwitterKadıköyŞifa FacebookSanal Tur4442574KadıköyŞifa Fizik Tedavi LaboratuvarlarıKadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi

SİZDEN GELENLER

Bu bölümünde yer alan yazılar değiştirilmeden yayınlanmaktadır. İçeriği görüntülemek için başlıklara tıklamanız yeterlidir.
» Büyük bir minnet duygusu ile...

Büyük bir minnet duygusu ile yazıyorum şuan. 01/02/2015 pazar günü ağır preeklampsi ile ataşehir şubenizin aciline geldim. Doktorum Yasemin Yakut ile de haberleştim ve o da hemen hastaneye geldi. Tansiyonum 16/10 olmuştu ve zor hareket ediyordum. Hemen nöbetçi kadın doğum doktoru Cem Kızılaslan'ın yanına çıkardılar beni. Cem bey muayene etti. Birşeylerin yolunda olmadığını hissettiğimi, gebelik zehirlenmesi gibi yazıları nette okuduğumu söylememe rağmen o kadar sakinleştirici cümleler kurup beni rahatlattı ki içime huzur doldu. Doktor dediğin moral vermeli, Cem beyde aynen böyle yaptı. Doğuma girmek üzere giyinmem için beni bir odaya aldılar ve damar yolu açılarak hemen beni doğuma aldılar. Tabi ki anne kalbi ile düşünen doktorum Yasemin hn karşıladı beni. Anestezi doktoru Taşkın Budakçı da sağ olsun 2 saatlik toklukla beni kontrol altına almayı kabul etti. Saat 13:45 de minik kızım dünyaya geldi. O bir melekti ve etrafında o kadar çok iyilik melekleri vardı ki, ona dokunan her elden güç aldı. Minnet duygumuz bu nedenle çok büyük. Doğum sonrası kızım odamıza, bense yoğun bakıma alındım. Tansiyonum yüksekti, sol gözümde ödem nedeni ile görme kaybı vardı. Bütün değerlerim alt üst olmuştu. Hayati bir tehlikenin ucundan dönmüştüm. Tüm olumsuzluklara rağmen her 3 saatte yoğun bakıma emmeye gelen minik kızım, bir an olsun beni yalnız bırakmayan eşim, aile büyüklerim, gülücükleri ile her gelişinde bi kucak dolusu moral bırakan yasemin doktorum, yoğun bakımda bir dediğimi iki etmeyen Nesrin Hemşire hepsi benim yanımdaydı. 3. Gün odama çıkabildim ve herkes beni bekliyordu. Herşey yoluna girecek derken gelen ziyaretçiler nedeni ile tansiyonum yükselince ziyaret yasağı geldi. Anne kalbi ile düşünen Yasemin doktorum hep yanıma geldi, hatırımı sordu. Tüm diğer doktorlarla irtibat halindeydi. Çok iyi bakıldım, takip edildim ve destek gördüm. İşte bu nedenle minnet duygum çok büyük. 9 aylık yolculuğumda baştan sona elimi tutan, anne kalbi ile düşünen doktorum Yasemin hanıma, 01/02 tarihinde doğuma girişimde destek olan Cem ve Taşkın beye, yoğun bakımda ilgilendiği gibi odaya çıkınca ziyaretime bile gelen Nesrin hemşireye, göz kontrollerimde bana moral veren Şehvar beye ve yanındaki güler yüzlü hemşiresine, iç hastalıkları doktorunuz İrfan hanıma teşekkürü bir borç bilirim. Böyle bir kadroyu oluşturduğunuz için kurumunuza ayrıca teşekkür ederim. Doğru zamanda doğru seçimler yine bir hayat kurtardı ve yine birileri mutlu oldu. Minik kızım Asya büyüdüğünde ona bu hikâyeyi anlatacağım ve eminim o da başarılı ekibiniz ve yürekli doktorlarınız için minnet duyacak. Böylesi değerler zor bulunuyor, lütfen onları kaybetmeyin... F.Mercan 20.02.2015

» Hepinize Sonsuz Teşekkürler..

BİZE GÖSTERDİĞİNİZ YÜKSEK VE SINIR TANIMAYAN İLGİNİZE VE BÜTÜN EKİBİNİZİN TEMİZLİK GÖREVLİSİNDEN HEMŞİRESİNE DOKTORUNDAN MÜDÜRÜNÜZE KADAR HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. GİTMEK İSTEYEN AİLELER GERCEKTEN EMİN ELLERDE OLACAKSINIZ 100 DE 100 TAVSİYE EDERİM.

» Kalıcı Marka Olma Yolunda ilerleyen bir kurum; KadıköyŞifa

28.01.2008 tarihinde doğum için hastaneye geldik. Daha önceden de KadıköyŞifa ile ilgili olumlu fikirlerimiz vardı ama doğum için yatıp doktorların, hemşirelerin, diğer sağlık personelinin ve hatta kafeterya çalışanlarının da bilgisi, ilgisi, sorumluluk bilinci ve özeni, Kadıköy Şifa Hastanesi’nin kalıcı marka olma yolunda ilerleyen kurumsal kimlik kazanmış bir sağlık kuruluşu olduğunu görmemizi sağladı. Her şeyden önemlisi sizin kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz, sizi en az sizin kadar düşündüğünü hissettiren bir ortam olması. Her türlü desteklerini esirgemeyen tüm çalışanlara teşekkürler.

» Laparoskopik Reflü Ameliyatları için doğru adrestesiniz

Yaklaşık 1 yıldır gastrite bağlı mide şikâyetleri yaşamaktaydım ve mide için kullanılan ilaçları daha fazla kullanmak istemiyordum. Cerrahi tedavi laparoskopik ameliyatı hiç düşünmeden aynı gün karar verdim. Op. Dr. Levent Eminoğlu ve ekibine ve hastane kaldığım sürede güler yüzlü sağlık ekibine çok teşekkür ederim. Ameliyat olmak isteyenlere doğru yerde olduklarını söyleyebilirim.

» Bir doktor bu kadar pozitif enerji verebilir mi ?

Bana bütün hamileliğim boyunca pozitif enerji veren, geçirdiğim zor zamanlarımda hep yanımda olan sevgili doktorum Yasemin Yakut´a sonsuz teşekkür ederim. Çok zor geçirdiğim hamilelik sürecimi onun pozitif enerjisi, güler yüzü ve profesyonelliği sayesinde çok şükür sorunsuz atlattım. Bana hamileliğim başından sonuna kadar destek olduğunuz için çok teşekkür ederim. Çok sağlıklı bir kızım daha oldu. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Kendimi her zaman kocaman bir aile ortamında hissettim. Bize yaşattığınız anlatılamaz mutluluk için çok teşekkürler. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler....

» Her türlü detayı düşünmüşsünüz

5 Eylül cuma günü hastanenizde oğlumu kollarıma aldım. Doğum öncesinden hastaneden çıkana kadar, gerek bana, gerek oğluma ve refakatçiye gösterilmiş olan yakın ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim. Hastane olarak her türlü detayı düşünmüş olmanız, doktor ve hemşirelerin bilgilendirmeleri ve sevgiyle yaklaşımları için çok teşekkürler, Kadıköy Şifa Ailesini herkese tavsiye ediyorum.

» Acil müdahaleniz hayatımı kurtardı

Yaklaşık 10 gündür evime yakın olan başka bir hastaneye 4 kez acile kaldırıldıktan sonra teşhis konulamadan serum takılıp eve gönderilip hayatı tehlike aşamasındayken, aynı rahatsızlıklarla Hastanenize muayene için geldiğim zamanda hastalığımla ilgili teşhisi en kısa sürede belirleyip acil ameliyat olmamı sağlayan hayatı müdahalesini yapan Dâhiliye Doktoru Sn. Deniz Hızlıbacak ve bu ameliyatı gerçekleştiren Sn. Levent Eminoğlu’ na sonsuz teşekkürler ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılar

» Teşekkürler

Tüm birimlerinize bu kadar güler yüzlü, kaliteli ve hızlı hizmet verdiğiniz için teşekkür etmek istiyorum.

» Bizi Kurtardınız, Çok teşekkür ederiz…

Aynı şikâyetlerle yapılan işlemde bir başka hastane ile fiyat farkınız nerde ise yarı yarıya. Ticari kaygılardan çok, insanların zor zamanında birde maddi olarak ne kadar yük bindirebilirsem o kadar iyi diye düşünen bir hastaneden bizi kurtardığınız için teşekkür ederiz.

» Bizlere Büyük Sevinç ve Mutluluk Tattırdınız

İLK TORUNUMUN (KAAN ) PROBLEMSİZ BİR ŞEKİLDE DÜNYAYA GELMESİNE YARDIMCI OLDUNUZ. TEŞEKKÜR EDERİM. BİZLERE BÜYÜK SEVİNÇ VE MUTLULUK TATTIRDINIZ. ALLAH SİZLERE DE AYNI MUTLULUK VE SEVİNÇLERİ YAŞATIR İNŞAALLAH. HEPİNİZ SAĞOLUN VAROLUN, SAĞLIKLI, MUTLU VE SEVGİ İLE DOPDOLU OLUN.

» Kızımız önce Allah’a, sonra sizlere emanet…

17.07.2008 tarihinde gebeliğe bağlı yüksek tansiyon sebebiyle geldiğimiz acil servisinizde kızımla girdiğimiz komadan bizi çekip kurtardınız... Bizi yaşatmak için canla başla çaba gösteren Kadıköy Şifa´nın birbirinden değerli bütün doktorlarına, hemşirelerine, sağlık, güvenlik personellerine ve hastanenin muhterem sahiplerine ne kadar teşekkür etsek azdır.... Şu an yoğun bakım ünitenizde bin bir özveriyle baktığınız kızımız Asya´yı önce Allah´a sonra sizlere emanet ediyoruz. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

» Teşekkürler

YEĞENİM MEHMET IRKAN´IN DOĞUMUNDA EMEĞİ OLAN TÜM HASTANE ÇALIŞANLARINI TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİR. ÇALIŞMALARINDA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

» Bu organizasyonu bu kadar canlı tutabildiği için de hastane yönetimini tebrik ediyorum

02.08.2010 10.12´de tatlı kızım İdil, hastanenizde dünyaya geldi. Bu dakikadan itibaren eşime ve kızıma gösterilen bakımın kalitesi hakkında söyleyeceklerim yetersiz kalacağından dolayı sizlere sadece sonsuz teşekkürler etmek istiyorum. Zor bir karar olan hastane seçiminde bu kadar isabetli bir seçim yapmaktan bir baba olarak inanılmaz mutluluk duydum. Personelinizin disiplin ve tecrübesi bizleri son derece memnun etti. Başta Öznur hemşire olmak üzere, bebek hemşirelerinin tümüne ayrıca teşekkür ediyorum. Diğerlerinin isimlerini hatırlayamadığım için hepsinden tek tek özür dilerim. Hasta hemşireleri de dâhil hepsi övgüyü hak ediyorlar. Bu organizasyonu bu kadar canlı tutabildiği için de hastane yönetimini tebrik ediyorum. Bize sağladıklarınız maddi olarak ifade edilmez ancak her türlü hakkımızı sonuna kadar helal ediyorum. Eşimi ikna edebilirsem bir sonraki bebeğimizde görüşmek üzere. Saygılarımla

» Sağlık Bilgilerini Bizimle Paylaştığınız için teşekkürler

Her türlü sağlık bilgilerini bizimle paylaştığınız için sonsuz teşekkür ederim.

» Teşekkürler

Burak´ın doğumunda, öncesi ve sonrasında emeği geçen herkese teşekkürler.

» Teşekkürler

Sünnetimde bana hiç ağrı hissettirmeyen doktoruma sonsuz teşekkür ederim. Çok güler yüzlü müthişdiiiiiiiiii

» Sonsuz Hizmet Aşkı

SAYIN YETKİLİLER. KIZIM 11.07.2009 TARHİNDE SAAT 08.08’DE HASTAHANENİZDE BİR ERKEK BEBEKDÜNYAYA GETİRDİ. HASTAHANENİZİN TÜM PERSONELİNE CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİZ. BU MUTLU GÜNÜMÜZDE BİZİM HEYECANIMIZI YATIŞTIRIP SONSUZ HİZMET AŞKIYLA KOŞTURAN TÜM PERSONELİNİZE NEZDİNİZDE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. SARP BEBEĞİN DEDESİ VE ANNEANNESİ….

» Teşekkürler

Eşim Gülay ve oğlum Mert’in şikâyetleri ile ilgili 24.11.2008 tarihinde hastanenizden almış olduğumuz hizmetten son derece memnun olarak ayrılmış bulunmaktayız, Emeği geçen tüm birimlere teşekkür ederiz, saygılar

» KadıköyŞifa artık bizim hastanemiz..

7 Kasım 2007´de hastanenizde doğum yaptım, güler yüzlü personelinize ve doktorlarınıza ve de hastanenizin titizliğine, kaliteli hizmetinizden dolayı yöneticilerinize çok ama çok teşekkür ederiz. ŞİFA artık bizim hastanemiz..

» Teşekkürler Nur Hemşire

24.04.2011 tarihinde 2,5 yaşındaki kızımı yanık tedavisi için Kadıköy Şifa Ataşehir Acil bölümüne götürdük. Acil Bölümündeki Hemşire Nur Hanıma güler yüzü ve yardımları için çok teşekkür ederim.

» Özellikle Yoğun bakım hemşirelerinize çok teşekkürler

Bu mesajı yazmakta biraz geciktim. Dünyalar tatlısı oğlumu hastanenizde dünyaya getirdim. Ve bir süre bebeğim yoğun bakımda kaldı. Bu Süre içinde eşim ve ben hastanenizde kaldık. Hastanenin her şeyinden çok memnunduk ama özellikle yoğun bakım hemşirelerine canı gönülden çok çok teşekkür ediyorum. Gerçekten işlerini iş gibi değil yaşamları gibi görüp; bebekleri müşteri gibi değil kendi bebekleri veya kardeşleri gibi görüp dört elle sarılıyorlar. Gerçekten çok çok çok tebrik ediyorum. Özellikle benim çok üzgün olduğum zamanda bebeğime annesi gibi bakması yanında bir de bana destek veren NESLİHAN Hemşireye çok çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Öyle olacağına da eminim. Bundan sonra da hep sizinleyim...

» Teşekkürler

Kızımız ECE nin doğumu sonrası gösterdikleri ilgiden dolayı tüm 3.kat hemşirelerine, Dr Fahri AKBAŞ ve Dr Nuh DUMAN a çok teşekkür ederiz.

» Çok iyi bir ekibiniz var

26.06.2010 da hastanenizde doğum yaptım. Doğumdan önce ve sonra hastane personeliniz, hemşireleriniz, hastabakıcıları ve özellikle doktorum Sadık Şahin’e göstermiş oldukları yakın ilgi ve destekten dolayı çok teşekkür ederim. Çok iyi bir ekibiniz var. Özellikle bebek hemşiresi İlknur hanıma da emzirme konusundaki sabrı ve azmi için teşekkür ederim .

» Teşekkürler

Hastanenizde yatış süresince verdikleri kaliteli ve güler yüzlü hizmetinden dolayı 3.kat hemşirelerinizin hepsine çok teşekkür ederim.

» Eşine Ender rastlanır ilgi ve şefkat

Mide ameliyatı olduğum bölümde çalışan Sevgi hemşire, adı gibi sevgi dolu sıcak samimi... Eşine ender rastlanır ilgi ve şefkatinden dolayı kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum.

» Lütfen teşekkürlerimi hemşirenize iletin..

Çocuk polikliniğindeki bir hemşireye teşekkür etmek istiyorum. Hastaneyi aradım kendisine teşekkür etmek için ama ulaşamadım. Cuma günü hayretle izlediğim adı Aynur ya da Aymir olan güzel güler yüzlü bir hemşire o yoğunlukta bize çok yardımcı oldu. Tüm işlemlerimizi yarım saatte halletti. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Hatta mümkünse ben kendisine ulaşamadım benim adıma siz yöneticiler kendisine iletirseniz sevinirim hak ettiğini düşünüyorum. İyi çalışmalar.

» En güzel anlarımızı ölümsüzleştirenlere çok teşekkürler

Doğum fotoğrafları için Kutluhan Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. 4 sene önce İlk bebeğimizin ve şimdi ikinci bebeğimizin heyecanında da en güzel anlarımızı profesyonelce fotoğraflayıp ölümsüzleştirdikleri için sonsuz teşekkürler... Çok güzel çalışan bir ekip... Her konuda da fazlasıyla yardımcı oluyorlar...

» Bebek Hemşirelerine teşekkürler

Merhaba 16 Haziranda dünyaya gelen bebeğim sarılık olunca 1 ve 2 günlük süreler ile fototerapi almak durumunda kaldık, bu süreç boyunca bebek bakım odasındaki tüm bebek hemşirelerine özel olarak teşekkür etmek isteriz. Doktorumuzun tedavisi ve sizlerin bebek bakımı konusundaki destekleriniz sayesinde küçük kızım şuan gayet iyi. Hepinize ayrı ayrı çok çok teşekkürler.

» Özveri…

Bebek Yoğun Bakım Hemşirelerinin gösterdikleri özverili çalışmalar ve yakın ilgileri için çok teşekkür ederiz. Özellikle İlknur ve Neslihan Hemşirelere....

» Kalitenizin değişmemesi dileğiyle…

02.10.2008 tarihin de bebeğimiz Bade Su Kılınç hastanenizde yaşama gözlerini açtı. Personelinizin göstermiş olduğu ilgi alaka ve güler yüzünden dolayı sizlere teşekkür etme fırsatını yeni buldum. Özellikle yatan hasta danışmanızdaki Hatice Bozçiçek hanıma teşekkür ve memnuniyetimizi ayrıca bildirmek isterim, onun ilgisi ve güler yüzlülüğü doğumdan sonraki bebeğimizin kontrollerinin de sizde yaptırmamızda büyük rol oynadı. Bu yüzden iyi personellerinizden dolayı yönetiminize ayrıca teşekkürlerimi iletir, ileriki yıllarınızda da kalitenizin değişmemesi dileğiyle... Saygılarımızla.

» Akşamları uyumadan önce “o ablanın adını unutmuyorsun değil mi sakın unutma” diye bana tembihliyor

Sanırım şikâyetlerimizi bildirmede daha hassasız ama teşekkürlerimizi içimizde saklıyoruz ben bu sefer öyle yapmayacağım. 21.12.2009 akşamı 7 yaşındaki oğlum Ege Eren’i doktora getirdim laboratuarda boğaz kültürü alınması gerekti bundan 1 ay önce de başka bir lab. da boğaz kültürü alınmaya çalışılmıştı, burnu sıkılmıştı ağzı zorla açılmıştı sonrasında da kusmuştu ve hayatımın en kötü günü diye nitelendirmişti bunları yaşadığı için bu sefer daha da fazla korkuyordu ama lab. Personelinizden Suzan Hanım bütün bunlara rağmen gayet sabırla konuşarak onu ikna ederek sorunsuz kültürü aldı oğlum sizin adınız ne bundan sonra ben hep size geleceğim dedi. Akşamları uyumadan önce o ablanın adını unutmuyorsun değil mi sakın unutma diye bana tembihliyor. Bu bizim için çok önemli bunun için böyle personel çalıştırdığınız için size ve Suzan Hanıma çok teşekkür ediyoruz. Sevgiler.

» Zor bir dönemi Tüp Bebek Merkezi ekibiniz sayesinde en az hasarla atlattım..

Ben hastaneniz tüp bebek merkezi hastalarından biriyim. Doktorum Dr. Erdoğan Sağlamer´in tavsiye ve yönlendirmesi ile merkezinizle tanıştım. Engin Bey ile yaptığımız ilk görüşmenin hemen ardından başka hiçbir merkezle görüşmeye gerek duymadan hastanenizde devam etme kararı aldık. 2010 Aralık ayındaki ilk denememiz maalesef kimyasal gebelikle sonuçlandı. Ancak gerek Dr. Engin Enginsu ve Dr. Birgül Sarıkamış, gerekse sevgili Yüksel Hemşire´nin yakın ilgi ve güler yüzle verdikleri psikolojik destek ile bu dönemi en az hasarla atlattığımı düşünüyorum. Engin Bey´in tavsiyesi ile hemen ikinci deneme sürecine girdik ve 19 Şubat 2011 tarihinde Birgül Hanım tarafından yapılan transfer başarıyla sonuçlandı. Şu anda 24 haftalık hamileyim ve bir kız bebek bekliyorum. Rutin kontrollerimde her şey normal görünüyor. İkili ve üçlü tarama ile renkli doppler sonuçları da normal. Yüksel Hemşire kısa aralıklarla arayıp hatırımı soruyor, ben de büyük bir mutlulukla her şey yolunda diyebiliyorum. Önümüzde biraz daha zaman var ancak ben şimdiden bu duyguyu yaşamamda en büyük pay sahibi olan başta Engin Bey, Birgül Hanım, Filiz Hanım ve Yüksel Hanım olmak üzere Tüp bebek merkezinizin tüm ekibine teşekkür etmek istiyorum. Umarım bu süreci sağlıkla tamamlarız ve kızımı da en kısa zamanda kendileriyle tanıştırabilirim. Sevgilerimle.

» Bebek ve Anne dostu tüm çalışanlarınıza teşekkürler

27 Haziranda sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen oğlumuz Mehmet, 20 günlük iken çok ciddi bir olayla karşı karşıya kaldı. Nadir rastlanan bu olayı atlatmamızı sağlayan, bizimle birlikte kendi çocuğu gibi mücadele eden ve oğlumuzu iyileştiren Dr. Keyhan FİDAN´a minnet ve hayat borçluyuz. Yaşadığımız çok zor anlarda desteğini hiç esirgemeyen Şeniz DENİZ´e,gece gündüz oğlumuzla ilgilenen Esra, Meryem, Başak, İclal ve tüm bebek odası hemşirelerine, Günay Hanım´a ve güler yüzlü, bebek ve anne dostu tüm hastane çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

» Teşekkürler Şeniz Hanım…

Sevgili Şifa Ailesi; Kurumunuzdan çok uzun yıllardır hizmet almaktayız. Her şey için çok teşekkürler... Sevgili Dr. Engin Aktaş´a; sevgili Dr. Ceyda Ekiz´e sonsuz TEŞEKKÜRLER! Ama şunu da özellikle belirtmek istiyorum ki, müşteri hizmetleri yetkiliniz Şeniz Hanım bu memnuniyetimizin en birinci sebebidir. Şeniz hanım her türlü sorunumuzla birebir ilgilenmiş, çözüm bulmuş, sonuçlandırmış ve bizzat geri dönüş yapmıştır. Bizce Şeniz Hanım Kurumunuz ve bizim en büyük şansımızdır. TEŞEKKÜRLER ŞENİZ HANIM... TEŞEKKÜRLER ŞİFA AİLESİ...

» Güler yüz ve içten ilgi

Dr. Deniz Bey´e güler yüzü ve içten ilgisinden dolayı kendisine ve böyle bir doktoru bünyenizde barındırdığınız için ayrıca size çok teşekkür ediyorum.

» Gebeliğimle ilgili en ufak bir sorun ya da detay kesinlikle atlanmıyor.

Merhaba, Doktorum Emel Balkan. Gebeliğimin 20. haftasında kendisiyle tanıştım. Kendisini biraz geç tanıdığım için üzgünüm. Şimdiye kadar tanıdığım Kadın Doğum doktorlarından çok farklı. Bilgisi, tecrübesi, ilgisi ve size olan yaklaşım biçimi kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlıyor. Gebeliğimle ilgili en ufak bir sorunu ya da detayı kesinlikle atlamıyor. Muayene öyle diğer doktorların yaptığı gibi 5-10 dk ayaküstü konuşmayla geçmiyor. Çok ilgili, kendisine güveniyorum ve teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

» Albümümüzü bir an önce görmek için sabırsızlanıyoruz

Oğlumuz Ege´nin çok güzel fotoğrafları hala evimizin en güzel köşelerini süslerken Kızımız Ece´nin doğumunda gözlerimiz yine Kutluhan Bey´i aradı ve buldu tabii ki. Kızımızın doğumu boyunca ilgisini üzerimizden eksik etmeyen Kutluhan Bey´ e ve Eda´ya çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok güzel fotoğraflar çektiler ve biz albümümüzü bir an önce görmek için sabırsızlanıyoruz. Daha ikinci günden iyi ki en büyük paketi seçmişiz diyoruz. Teşekkürler.

» Gönül dolusu teşekkürler

Bebeklerim Derin ve Rüzgârı kucağıma almamı sağlayan doktorum Enver KURTa, acil doğuma sebebiyle fotoğrafçımızın doğuma yetişememesi sebebiyle tanıştığımız HAST. FOTOGRAFCISI Kutluhan beye çekmiş olduğu güzel fotoğraflar için ve doğum sonrası yardımlarından dolayı bebek hemşirelerine gönül dolusu teşekkürlerimi sunarım.

» Fiyatları net bir şekilde paylaştığınız için teşekkürler

Ben doğum fiyatı araştırması yapıyorum malum kıyaslama yapmam gerek öncelikle bir başka hastaneyi aradım doğum ücretlerini öğrenmem gerekiyor oradaki bayan bana buraya gelip öğreniyorsunuz ilk etapta muayene olacaksınız sonrasında fiyat çıkıyor dedi (kişiye göremi ücret belirleniyor merak ediyorum)bende ismini aldım bayanın telefonu kapattım.Kadıköy şifayı aradım santraldeki bayan doğum fiyatlarını çağrı merkezimiz tarafından veriliyor diyerek telefon numarası verdi.orayı aradım müşteri temsilcisi tüm detay bilgilerini verdi bana dışarıdan doktor sezeryan Epidural tüm detaylarını aktararak fiyatı söyledi ismini sordum ezgi güç muayene olmadan fiyat verilmiyormuş böyle bir durum var mı dediğimde olur mu çağrı merkezi tarafından bizler güncel fiyat bilgisini paylaşıyoruz dedi.YAKLAŞIMI YARDIM SEVERLİĞİ VE ÇOK NET FİYAT BİLGİSİ PAYLAŞTIĞI İÇİN EZGİ GÜÇ´E ÇOK ÇOK TEŞEKÜR EDİYORUM

» Küçük kızım bir Şifa Bebeği olduğu için çok memnunum

KIZIM TUĞÇE GÜLLÜEL´İN DOĞUMUNDA VE SONRASINDA OLMAK ÜZERE EŞİME VE KIZIMA GÖSTERİLEN YAKIN İLGİ, ALAKA VE HOŞGÖRÜ ADINA, BAŞTA DOKTORUMUZ SAYIN ALPER SOYSAL OLMAK ÜZERE TÜM HASTANE PERSONELİNİZE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNAR, KÜÇÜK KIZIMIN BİR ŞİFA BEBEĞİ OLMASINDAN DOLAYI MEMNUNİYETİMİ BELİRTMEK İSTERİM. HER ŞEY İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜRLER...

» Teşekkürler Dr. Aylin Hanım

Babamın hastalığı ile yakinen, içtenlikle ve özveriyle ilgilenmesi sebebiyle Dr. Aylin İzat Liceoğlu´na sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Kendisine meslek hayatında başarılar ve mutluluklar diliyorum...

» Sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrendim

Hayatımın son 1,5 yılında hiç almadığım kadar kilo aldım. Birden bire alınan bu kilo çok rahatsız edici olmaya başlamıştı artık. Uzun bir süre doktora gideceğim diye diye erteleyerek geçti ve nihayet yeni yılla beraber doktora gittim. Ocak sonu gibiydi öncelikle neden kilo alıyorum sorusuna cevap bulabilmek için Gökhan Bey’i ziyaret ettim kendisi ile görüştük tahliller istedi ve start verdik bu işe. Tahlil sonuçları ile bana diyetisyene gitmemi ve Burcu Hanım’ı önerdi. Ertesi gün için Burcu Hanımdan randevu aldım ve gittim. Onunla konuştuk uzunca benim beslenme durumumu anlattım o sorular sordu yanıtladım. Kilo alma sebebimi az öğün ve dengesiz beslenmeye bağladı. Bana uygun bir diyet verdi ve her hafta rutin kontroller başladı. İlk etapta yapamam diye düşündüm takii ikinci randevuya kadar. Evet, ölçüm değerlerimde birazda olsa farklılık vardı. Ben diyet eşliğinde spor da yapıyordum haftada 3 gün. Aslında ben diyet yapmadım ben sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğrendim. Her hafta kontrole gittiğimde mutlaka bir düşüş vardı. Bu düşüşü görmek beni iyice şevklendiriyordu. Doktorum ilk gün gittiğimde hemen düşüş olmayabilir motivasyonu bırakma demişti ama benim hemen hemen her gittiğimde düşüş vardı hem kilomda hem yağ oranımda. Bu benim için çok güzel bir durumdu çünkü karaciğerimde 1. dereceden yağlanma vardı. Bu beslenme ile belki de ona da bir etki yapacaktı (bunu da 27 Mayıs sonunda İrfan Hanıma gidince göreceğim).Dün endokrinolojide kontrolüm vardı Gökhan Bey beni gördüğünde “ne oldu sana çekmişsin küçülmüşsün” dedi. Evet, her gören aynı şeyi söylüyor ben küçüldüm kilolar gitti şuan mutluyum? Ben diyete 01.02.2011 tarihinde başladım. Bugün 28.04.2011 ve toplamda 7 kilo verdim. Ve şuan hedefim 3 kilo daha vermek. Beni yönlendiren Gökhan Özışık Bey’e, düzenli ve dengeli beslenmeyi öğreten Burcu Erdöl Hanım’a çok ama çok teşekkür ederim.

» Tüp Bebek Merkezinize çok teşekkürler

Tüp bebek merkezinden Dr. Engin Enginsu, Dr. Filiz Hn., Dr. Birgül Sarıkamış ve Rabia hemşire´ye sonsuz teşekkürler. Sayelerinde 1 ay kadar sonra oğlumuz ARDA bizimle olacak. Çok mutluyuz. Baharda ziyaretinize gelmeyi düşünüyoruz. İzmir´den sevgiler...

» Teşekkürler

Hafta sonu geçirdiğim rahatsızlığımdan dolayı gelmiş olduğum acilinizde göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı özellikle Op. Dr. Ö. Engin AKTAŞ´a tşkrlerimi sizin aracılığınızla iletmek istedim. İyi çalışmalar

» Teşekkürler Dr. Birgül Sarıkamış

Op. Dr. Birgül Sarıkamış çok ama çooooooook teşekkür ediyorum

» Kesinlikle başka bir doktora gitmek istemiyoruz

Merhaba, Ben doktorumuz Ceyda Ekiz ´e kızımın doğumundan beri gösterdiği ilgi için genel olarak teşekkür etmek istiyorum. Kendisi 5,5 yıldır doktorumuz ve kesinlikle başka doktora gitmek istemiyoruz Sevgiler

» Teşekkürler Dr. Emel Balkan

03.09.2011 tarihinde hastanenizin Ataşehir şubesinde doğum gerçekleştirdim. Hamilelik süresinde ve doğum esnasındaki yönlendirmeleri ve çabasından ötürü doktorumuz Emel Balkan ve ekibine çok teşekkür ederiz.

» Dr. Engin Aktaş sayesinde kızım nefes almaya başladı

Haziran ayında 4,5 yaşındaki kızımı başarıyla ameliyat eden Dr Engin Aktaş Bey´e teşekkürlerimizi sunuyoruz onun sayesinde kızım nefes almaya, rahat uyumaya başladı, artık geceleri kâbus olmuyor Engin beye ve Çocuk doktorumuz (SUADİYE ŞİFA) Ceyda Hn´a defalarca teşekkürler

» Harika doktorlarınızdan ötürü hastane yönetimini tebrik ediyorum

2009 yılı haziran ayı itibariyle kadın hst. Uzmanı doktorunuz Yasemin Hn. a gelişimiz hastanenizle ilk tanışma sebebimiz oldu. Daha sonradan başlayan ve 9 ay süren gebelik, Yasemin Hn.dan memnun kalışımız bebeğimizin kontrolleri için de sizin hastanenizi seçmemizi sağladı. Kızımız bugün 1 yaşına bastı ve biz 1 yıldır doktorunuz çocuk doktoru Ceyda Ekiz´e gelmekteyiz. Buradan hastane yönetimine Dr. Ceyda Hn.dan ne kadar memnun kaldığımızı ve bünyenizde Ceyda Hn.ı bulundurmanızdan dolayı sizleri de tebrik etmek istediğimi belirtmek istedim. Dr. Ceyda Ekiz insancıl, samimi, ilgili, konuşkan, hastasına değer verip onu dinlemesini bilen bebeğimize kendi canından bir parçaymış gibi özenle bakan ve bizi gerçekten güler yüzüyle çok memnun eden bir doktorunuz. Kendisine de buradan tşk ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

» Hayati müdahale

Yaklaşık 10 gündür evime yakın olan başka bir hastaneye 4 kez acile kaldırıldıktan sonra teşhis konulamadan serum takılıp eve gönderilip hayatı tehlike aşamasındayken, aynı rahatsızlıklarla Hastanenize muayene için geldiğim zamanda hastalığımla ilgili teşhisi en kısa sürede belirleyip acil ameliyat olmamı sağlayan, hayati müdahalesini yapan Dâhiliye Doktoru Sn. Deniz Hızlıbacak ve bu ameliyatı gerçekleştiren Sn. Levent Eminoğlu’ na sonsuz teşekkürler ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılar

» Teşekkürler Dr. Deniz Bey

Doktorlarınızdan Deniz Bey´e (Hızlıbacak) yardımlarından dolayı çok çok teşekkür ederim.

» İyi ki normal doğum yapmışım… Teşekkürler Dr. Emel Hanım..

Tüm Kadıköy Şifa Hastanesi çalışanlarına ve özellikle Emel Balkan Hocamıza çok çok teşekkür ediyorum. Eşimin normal doğum yapabileceğine hiç inanmıyordum. Çevremde normal doğan yapan birine de uzun süredir rastlamadım. İnternetteki şanı gerçekten doğruymuş Emel Hocanın. Sonuna kadar normal doğum yapmamız için teşvik ettiler. Herkese, KadıköyŞifa Hastanesini ve Emel Hocayı tavsiye edeceğiz. Bebek bakım ekibi, tüm hemşireler herkes gerçekten çok güler yüzlü ve çok yardımsever. Sonsuz teşekkürler, başarılarınızın devamını diliyorum.

» Emel Hanım, iyi ki varsınız

Kızım Melisa Gülce nin doğumu ile alakalı Dr. Emel Balkan Hn çok teşekkür eder ayrıca da benim rahatsızlık ve tedavilerimle ilgili olarak memnuniyetimi bildirir Emel Hanım başarılar dilerim. Emel Hn iyi ki varsınız.

» Teşekkürler Dr. Enver Bey

Bebeklerim Derin ve Rüzgârı kucağıma almamı sağlayan doktorum Enver KURT’A, acil doğuma sebebiyle fotoğrafçımızın doğuma yetişememesi sebebiyle tanıştığımız HAST. FOTOGRAFCISI Kutluhan beye çekmiş olduğu güzel fotoğraflar için ve doğum sonrası yardımlarından dolayı bebek hemşirelerine gönül dolusu teşekkürlerimi sunarım..

» Dr. Engin Aktaş, gülen yüzün solmasın

Engin Aktaş! Yok böyle birisi, gülen yüzün solmasınnnnnnnnnn. Sn. Op. Dr. Engin Aktaş´a ve Asistanı Sibel Hanıma ilgileri, samimiyetleri için tşk ediyorum...

» Dr. Engin Tutar’a Teşekkürler

Hastalarınızdan E. Duru’nun annesiyim. Kızımızı büyüme gelişme problemi nedeniyle hastanenize getirmiştik. Doktorlarınızdan Engin Tutar´a kendisine geldiğimiz dönemde kızımıza gösterdiği ilgi ve özenden dolayı sizin nezrinizde teşekkür ederiz.

» Hizmetlerinizden çok memnun kaldım

20 Eylül’de hastanenizde doğum yaptım öncelikle doktorum Egemen Koyuncu’ya ve benimle bebeğimle ilgilenen güler yüzlü ve deneyimli hemşirelerinizden hastanenizin hizmetlerinden çok memnun kaldım teşekkürler...

» Dr. Egemen Koyuncu’ya sonsuz teşekkürler

Merhaba; Ben teşekkür memnuniyet mesajımı paylaşmak istedim. Doktorlarınızdan Egemen Koyuncu’ya sonsuz teşekkürler. Bu kadar güler yüzlü, samimi işini son derece iyi yapan mükemmel bir doktoru bünyenizde barındırdığınız için size de çok teşekkürler. Hamileliğim sırasında da destekleri ilgisi ve alakası sayesinde güzel bir hamilelik geçirmemi sağladı. Hastalarına güven veren çok tatlı iyi bir doktor. En başta kendisine çok teşekkür ederim her şey için ve sonra hastanenize, Egemen hanımla tanışmama aracı olduğunuzdan dolayı sonsuz teşekkürler.

» Korkularımı yendim..

Merhaba,23.05.2008 tarihinde hastanenizde doğum yaptım. Yıllar önce Epilepsi rahatsızlığı geçirmiştim. Hastalığım bitmişti ama korkularım vardı... 9 ay boyunca benimle çok yakından ilgilenen vs bu korkuları da yenmem için bana destek olan DR. EGEMEN KOYUNCU’ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

» Kendimizi aile ortamında hissetmemizi sağlıyorsunuz

Ben DR.EGEMEN KOYUNCU´nun hastasıydım. 9 ay boyunca hamileliğimi birlikte izledik. Doğumumu kendisi yaptırdı. Öncelikle Egemen hanıma Çocuk doktoru Nuh bey’e buradan sonsuz teşekkürler. Doğumdan sonraki kalma süresindeki bize ve aileme gösterilen ilgiye sonsuz teşekkürler. Daha sonrasında kızımın rahatsızlığı nedeniyle Dr. Murat Mutuş’a ameliyat olması gerekti ve ondada bize gösterilen ilgi ve alakaya sonsuz teşekkürler. KadıköyŞifadan her yönüyle memnunuz ve bu memnuniyetimizi de çevremizde olan herkese iletiyor ve hastanenize yönlendiriyoruz. Ayrıca İclal hemşireye ve diğer tüm bizimle ilgilenen tüm hemşirelere de buradan sonsuz teşekkürler. Bizde KadıköyŞifa ailesindeniz ve Kadıköy Şifayı çok seviyoruz. Bütün personele buradan iyi çalışmalar diliyorum. Geldiğimizde her zaman kendimizi bir hastanede değil de aile ortamında hissettirdiğiniz için de ayrıca teşekkürü bir borç biliyorum... Saygı ve sevgilerimizle

» Teşekkürler Erhan Bey

Eşimin tavsiyesi üzerine hastanenize gelerek diş çekimi yaptırdım. Dr Erhan Bey tarafından diş çekimim yapıldı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, ilgi ve alakasından dolayı.

» Elleriniz dert görmesin

10.09.2009 tarihinde yavrumu dünyaya getiren, Allah´ın izniyle beni yavrusuz, yavrumu annesiz bırakmayan, hamileliğim süresince de bilgisini ve ilgisini esirgemeyen doktorum Fahri Akbaş´a eşim ve bebeğim ile beraber teşekkür ve minnetlerimi sunarım. Elleriniz dert görmesin... Ayrıca doğuma giren diğer tüm ameliyat ekibine de çok teşekkür ederim, elleri dert görmesin. Sevgilerimizle....

» Kendimizi şanslı kabul ediyoruz

Hastanenizde 26 Ocak’ta doğum yaparak ikiz bebek sahibi oldum. Tüm bu süreçte doktorumuz Fahri Akbaş ın gösterdiği yakın ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. Hem doğum öncesi hem de doğum sırasında hastası olduğumuz için kendimizi şanslı kabul ediyoruz.. Tekrar teşekkürler ..

» Teşekkürler

Kızımız ECE nin doğumu sonrası gösterdikleri ilgiden dolayı tüm 3.kat hemşirelerine, Dr Fahri AKBAŞ ve Dr Nuh DUMAN a çok teşekkür ederiz.

» Dr. Fahri Bey’e Teşekkür

Dr. Fahri Akbaş´a teşekkür, 08.03.2008 tarihinde hastanenizde doğum yaptım. Gebelik takibim esnasında doğum ve doğum sonrasında ilgilerini esirgemeyen doktorum Fahri Bey´e, kadın doğum bölümü katı görevli personeline, bebek bakım hemşirelerine çok içten teşekkürlerimi sunarım.

» Çok güvende hissettirdiniz, teşekkürler

11 Mayıs 2008 tarihinde normal doğum gerçekleştirdim. Bebeğimin doğmasında ve takibinde çok büyük payı olan güler yüzlü ve içtenliğine inandığım ve güvendiğim Dr. Fahri Akbaş´ a, Epidural Anestezi uygulayan doktora, sabah 9:17´ de gerçekleşen doğumda yanımda olan ve desteğini esirgemeyen her iki hemşireye ve hizmet görevlisi Sibel Hanım´ a, ve taburcu olana kadar yanımda bebeğimi ve beni takip eden tüm nöbetçi hemşirelere sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Mükemmel bir hizmet aldım hastane personellerinizden, kendimi ve bebeğimi burada çok güvende hissettirdiniz her şey için çok teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle,

» Tüp Bebek Merkezi ekibiniz sayesinde Arda’mıza kavuşuyoruz

Tüp bebek merkezinden Dr. Engin Enginsu, Dr. Filiz Hn., Dr. Birgül Sarıkamış ve rabia hemşire´ye sonsuz teşekkürler. Sayelerinde 1 ay kadar sonra oğlumuz ARDA bizimle olacak. Çok mutluyuz. Baharda ziyaretinize gelmeyi düşünüyoruz. İzmir´den sevgiler...

» Dr. Yasemin Yakut ve Dr. Haluk Karpat’a Teşekkürler

Değerli Şifa Hastanesi Çalışanları; Başta annemin ameliyatını gerçekleştiren dünyanın en güzel gözlerle bakan doktoru Sayın Yasemin Yakut olmak üzere; annemi mışıl mışıl uyutan ve uyandıran Sayın Dr. Haluk Karpat Bey´´e, özveri ve güler yüzle çalışan her türlü nazımızı çeken güzel hemşirelerinize; kantinde çalışan elemanlarınıza, temizlik personelinize ve her birimde güler yüzle çalışan diğer tüm personelinize hastanede geçirdiğimiz 3 günü en rahat şekilde geçirmemizi sağladıkları için çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı ve mutlu günlerde görüşmek üzere....

» Erken teşhisle tüberküloz hastalığımı öğrendim, teşekkürler Dr. İrfan Hanım

Merhabalar; Yaklaşık 1 sene önce geldiğim hastanenizde İç Hastalıkları doktorunuz İrfan Hanim´´in dikkatli teşhisi ve yönlendirmesiyle tüberküloz hastalığım çok erken bir safhada belirlendi. Kendisine teşekkürlerimi ve minnettarlığımı sunuyorum. Saygılarımla.

» İlgisinden dolayı Dr. Levent Eminoğlu’na teşekkürler

Bir hafta önce reflü ile ilgili şikâyetlerimi doktor Levent Bey’e yazmıştım. Sağ olsun kendisi kısa sürede beni arayarak bilgilendirdi. İlgisinden dolayı kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

» Dr. Mete Meçikoğlu Teşekkürler

Ortopedi ve travmatoloji doktorunuz METE MEÇİKOĞLU´´na yoğun ilgi ve yardımları için teşekkür ederim.

» Dr. Mustafa Bey’e Teşekkürler

23.01.2009 tarihinde eşimi ameliyat eden Dr. Mustafa Günhan a gösterdiği ilgi alaka ve sabırdan ötürü çok teşekkür ederiz :;)

» En içten teşekkürlerimle

9 Aylık hamilelik takibimde, doğumumda tüm kadın doğum katındaki personele ve özellikle doktorum Sn. Yasemin Yakut Hanıma en içten teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla

» Teşekkürler Nilgün Hanım

Merhabalar oğlum Batuhan Saraçoğlu doktoru Nilgün hanımın ilgisi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederiz.

» Oğlumun yaşam koçu Dr. Nilgün Gökyayla

Oğlum Yiğit Tolgay´´ın sağlıklı yaşam koçu Sayın Dr. Nilgün Gökyayla Hanım´´a sevgi, ilgi ve yakınlığı ile doğru olduğunu düşündüğümüz yönlendirmeleri ve desteği için teşekkürler.

» Teşekkürler Rukiye Hanım

Doktorlarınızdan Sayın Dermatolog Dr. Rukiye KAYMAZ Hanım efendinin muayenemdeki müspet teşhis ve ilaç tedavisi beni son derece memnun etmiştir. Kendilerine teşekkürlerimi arz ederim. SAYGILARIMLA,

» Tecrübesi ile her anımda yanımdaydı, Tanju Bey’e çok teşekkürler

Dr. Tanju Demirören´e hamilelik öncesi, hamilelik sonrası ve hamilelik esnasında süper doktorluğu ve tecrübesi ile bana yardımcı olduğu için ve her sorunumu çözümleyip yanımda olduğu için çok teşekkür ederim. Kadıköy Şifa Hastanesi Tanju Bey gibi bir doktorla çalıştığı için çok şanslı.

» Teşekkürler Dr. Yasemin Hanım

05.01.2010 tarihinde dünyaya gelen Minik bebeğimin 9 aylık gelişim süreci ve doğumunda bizimle olan Yasemin Yakut ve ekibine göstermiş oldukları destekleri için teşekkür ederim.