KadıköyŞifa TwitterKadıköyŞifa FacebookSanal Tur4442574KadıköyŞifa Fizik Tedavi LaboratuvarlarıKadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi

SATIN ALMA VE LOJİSTİK

A - Değerli Tedarikçimiz,

İstanbul Anadolu yakasının ilk özel hastanesi olan KadıköyŞifa, binlerce hastanın şifa bulduğu tam donanımlı bir sağlık merkezidir. KadıköyŞifa Sağlık Grubu, 1976 yılında kurulan KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi ve 2010 yılında hasta kabulüne başlayan KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi ile bugün iki noktada hizmet vermektedir. KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi kurumsal yönetim modeli olarak seçtiği "EFQM Mükemmellik Modeli" kapsamında KalDer-Türkiye Kalite Derneği tarafından gerçekleştirilen 2009 yılı değerlendirme süreci sonucunda; Türkiye'de Ulusal Kalite Büyük Ödülü alan ilk özel hastane olmuştur.

B - Vizyonumuz

Türkiye'de sağlık hizmetinde farklılık yaratarak lider olmaktır.

C - Misyonumuz

Deneyimli takım ruhu içinde çalışan dinamik kadromuz ile kaliteli sağlık hizmeti verir, paydaşlarımıza ve topluma sürekli değer yaratırız.

Devamı için tıklayınız...

D - Satın Alma Organizasyon Yapımız

KadıköyŞifa Sağlık Grubu Satın Alma Departmanı Finansman Müdürlüğüne bağlı olarak 2 sorumlu personelden oluşmaktadir. Belirli kriterleri sağlayan alımlar üyeleri olan Genel Müdür (Satın Alma Komisyon Başkanı), Genel Müdür Danışmanı, Başhekimler ve Finansman Müdürünün oluşturduğu Satın Alma Komisyonu ile karara bağlanır.

E - Tedarik Planlama Politikamız

KadıköyŞifa Sağlık Grubu, tüm tedarikçilerini paydaşlarımız olarak görmektedir. Bu sebeple, tedarikçilerine gerekli eğitim, bilgilendirme ve yönlendirmeyi görev bilip; toplum ve çevreye olan duyarlılık ile sorumluluklarını ve bilgilerini tedarikçileriyle paylaşmaktadır. KadıköyŞifa Sağlık Grubu satınalma departmanı hizmet üretimindeki gerekli tüm malzemelerin satın almasini misyon ve vizyonuna uygun olarak sektörel lider olma bilinci ile kalite anlayışıyla gerçekleştirmek, müşterilerine istenilen sürede ve en ekonomik şekilde ulaştırmaktır. Bu görüşle departmanımızın temel hedefi; "Kalitemizin ve Karlılığımızın devamını sağlayacak, gerçekleştirecek doğru alımlar ve sevkiyatlar" yapmaktır.

F - Numune Ürün / Cihaz Deneme Prosedürümüz

KadıköyŞifa Sağlık Grubu prosedürleri gereği tedarikçilerimizin kullanıcılara denettirmek istedikleri ürünler satınalma sorumluları tarafından verilen formlar ile ilgili kullanıcılara yazılı görüş esasi ile denettirip sonucu tedarikçilere bildirmektedir.

G - Satın Alınan Malzeme Grupları

KadıköyŞifa Sağlık Grubu burada yazili olan malzeme ve hizmet gruplarının satın alınmasını 360° Tedarikçi Değerlendirme Süreci doğrultusunda ve performansına bağlı olarak alır.

Malzemeler
 • Tüm Tıbbi Cihaz ve aksamları
 • Tüm medikal sarf malzemeleri (Laboratuvar sarfları ve ilaçlar hariç)
 • Yedek parçalar
 • Elektrik malzemeleri
 • Kırtasiye
 • Temizlik ve sanitasyon malzemeleri
 • Mekanik malzemeler
 • Büro Mefruşat
 • Ofis Donanımı
 • Hastane Mefruşat
 • Hastane Donanım
 • Diğer sarf ürünler
 • Bilgisayar sistem ve yan çevre ürünleri
Hizmetler
 • Bakım-Onarım, Tamir
 • Fason
H - Satın Alma departmanı - Tedarikçi Çalışma Şekli

Görüşme yapmak isteyen tedarikçilerimiz aşağıda yazılı telefonlardan/mail adreslerinden ilgili tedarik planlama sorumluları ile randevu sistemi ile görüşürler. Tedarikçilerimiz görüşme öncesi veya anında "TEDARİKÇİ ÖNDEGERLENDİRME FORMU" nu doldurarak KadıköyŞifa Sağlık Grubu Tedarikçi Havuzunda yer alırlar.

 • KadıköyŞifa Sağlık Grubu ürünlerini sipariş tarihi ile beraber tedarik süreci 2 (iki) iş günüdür.
 • Uygun olmayan kalite şartlarindaki ürünlerini red etme, faturasız teslim, hatalı fatura ile teslim, yanlış beyanlı fiyat ve/veya zamanında teslim almama hakkına sahiptir.
 • Ödeme koşulları satın alma departmanı ile yapılan karşılıklı görüşme esasına dayanır.
 • Satın alma departmanı siparişlerini KadıköyŞifa Sağlık Grubu SİPARİŞ FORMU ile tedarikçilerine bildirir.
 • İlgili satın alma uzmanının imzasını taşıyan ve sipariş emrinde belirtilen sipariş numaralı tüm nitelik ve koşullarını sağlayan ürünler sipariş formlarında "TESLİMAT YERİ" yazılı alanlardaki ilgili depolara ürünlerini fatura ile beraber teslim ederler. Teslimat yerlerindeki depo çalışma saatleri 09.00 - 17.00 olup, saat 17.00'den sonra yapılan teslimatlar kabul edilmez.
Burada belirtilen tüm olumlu ve olumsuz koşullar raporlanarak "TEDARİKÇİ DEĞERLENDİRME SİSTEMİMİZDE 6 (altı) ay sonrasında Tedarikçi Karneleri ile belgelendirilir ve bir sonraki dönemin çalışma koşulları belirlenir.

RANDEVU İÇİN:

Medikal Tedarik Planlama Sorm. Merve DEMİR
0216 542 56 05 mdemir@kadikoysifa.com
Tedarik Planlama Sorm. Tuğba YÜCEER
0216 542 56 06 tuslu@kadikoysifa.com

KADIKÖYŞİFA SAĞLIK GRUBU TEDARİKÇİ BAŞVURU FORMU
KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi ve KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi ile malzeme, malzeme gruplarının ve/veya hizmet tedarikinde bizimle çalışmak istiyorsanız lütfen KADIKÖYŞİFA SAĞLIK GRUBU TEDARİKÇİ BAŞVURU FORMU 'nu eksiksiz olarak doldurunuz. Talebiniz uygun olan en kısa zamanda randevu ile cevaplandırılacaktır. Bu formun doldurulması ile beraber "360° Tedarikçi Değerlendirme Sürecimizi destekleyerek, ticari işbirliğimizin yapılandırılmasında ihtiyaç duyacağımız bilgilere ulaşmamıza yardımcı olacaksınız. İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.TEDARİKÇİ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ