KadıköyŞifa TwitterKadıköyŞifa FacebookSanal Tur4442574KadıköyŞifa Fizik Tedavi LaboratuvarlarıKadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi

Eğitim Programlarımız

Gebelere Doğum Öncesi Anne Eğitimi


KadıköyŞifa Sağlık Grubu olarak gerçekleştirdiğimiz Anneliğe Hazırlık Seminerinde, anne ve baba adaylarını gebelik ve doğum sürecine ve sonrasına en iyi şekilde hazırlamayı ve bilgilendirmeyi hedefliyoruz.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu tarafından ücretsiz olarak düzenlenen eğitimde alanında uzman hekim ve hemşireler bilgi aktarmaktadır. Kusursuz bir hamilelik ve sorunsuz bir doğum için Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, doğumda tercih edilecek ise anestezi hakkında merak edilen soruları yanıtlamak üzere Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı bilgi aktarmaktadır. Yenidoğan döneminde sık karşılaşılan soruları yanıtlamak üzere Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yenidoğan Uzmanı, anne sütünün önemi, emzirme teknikleri, bebekte ilkyardım, yatış şekilleri, bebek banyosu ve göbek bakımı, bebeklerin giyimi gibi bebeğin tüm bakımlarını anlatmak üzere Yenidoğan Sorumlu Hemşiresi bilgi paylaşımında bulunmaktadır.

Siz anne adaylarının bilinçli tercihte bulunması ve merak ettiğiniz soruların yanıtı için eğitime davetlisiniz.

Sevgilerimle…

Hemşirelik Hizmetleri Müdürü
Pınar Sevindik Kaya