KadıköyŞifa TwitterKadıköyŞifa FacebookSanal Tur4442574KadıköyŞifa Fizik Tedavi LaboratuvarlarıKadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi

Sağlık İzleme MerkeziHepimiz için risk oluşturan bazı hastalık grupları olduğunu bilir, bu hastalıkların oluşumunda genetik, çevre koşulları, yaş, cinsiyet, ırk gibi faktörlerin rol oynadığını kabul ederiz.

Ancak çoğu kez bu hastalıklardan hangisinin bize yakın olduğunu bilemez ve hangi yöntemle kendimizden uzaklaştıracağımız konusunda kararsız kalırız. Sessiz bir bekleyişten sonra hastalık kapıyı çalınca da “keşke”lerle dolu cümleler kurup çaresiz bu gelişi kabulleniriz. Erken tanı ile önlenecek bir kanser vakasının veya tek bir aşı ile önlenecek hastalıkların pahasını daha ağır öderiz.
Hangi risk grubunda yer aldığımızı ve buna karşı alacağımız önlemleri nasıl öğreneceğiz?

“Kaliteli Hizmet” ve “Hasta Memnuniyeti”ni her zaman ilke edinen KadıköyŞifa Sağlık Grubu, “Sağlık İzleme Merkezi”, risk grubunda bulunduğumuz hastalıklar yönünden ilk incelemeleri yapıyor, gereğinde bu hastalıklar için düzenli kontrol öneriyor. Size özel bir dosya oluşturuyor ve Bireysel Sağlık Dosyalarınızı tamamen gizlilik prensibi ile saklıyor.


Hangi hastalık riski grubunda bulunduğunuzu;

 Aile anemnezi

 Sağlık geçmişi

 Yaşam şekli (Alışkanlıklar)

 Cinsiyet

 Yaş

gibi kriterleri dikkate alarak inceliyoruz.

Gerek görülen aralıklarla size kontrolünüzü hatırlatıp, ortaya çıkabilecek başka rahatsızlıklar için de diğer branş hekimlerine yönlendirilmenizi sağlıyoruz.

Takibe aldığımız hastalar için bireysel risk profilini çıkarıp, medikal anlamda ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sağlık İzleme Merkezi, size sağlığınızı yakından ilgilendiren:

 Check-up 

 Aşılar 

 Seyahat Hastalıkları

konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.
Tüm bu çalışmalar, Sağlık İzleme Ekibimizin yardımı ile 10 dakikada dolduracağınız bir form ve kayıt işlemi ile başlayacak.

Daha detaylı bilgi almak için, Çağrı Merkezimize (444 2 574) ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Günler dileğiyle…