KadıköyŞifa TwitterKadıköyŞifa FacebookSanal Tur4442574KadıköyŞifa Fizik Tedavi LaboratuvarlarıKadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi

Diğer Çalışmalar
● KadıköyŞifa Sağlık Grubu tüm paydaşlarının özel günlerindeki mutluluk ve hüzünlerini TEMA, TEV ya da MEVA´ya bağışlar yaparak paylaşmayı bir kurum ilkesi olarak belirlemiştir.

● KadıköyŞifa Sağlık Grubu, Mayıs 2008´den başlayarak bir yıl boyunca tüm çalışanlarının doğum günlerini onlar adına TEMA´nın öncülüğünde Uşak Hatıra Ormanı´nda bir adet fidan dikilmesini sağlayarak kalıcı ve doğaya katkılı bir hediye ile kutlamaktadır.
Mayıs 2009´dan itibaren benzer bir başka topluma ve çevreye katkı yaratacak hediye ile hatırlamayı sürdürecektir.


● Mart 2007 - Kadıköy Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi´nde gerçekleşen Down Sendromlu Çocukların Başarı hikayelerinin yer aldığı  "Öteki Bizimkiler" Fotoğraf Sergisinin düzenlenmesi sağlandı.● Nisan 2009 - "Kariyer Yolculuğuma Başlıyorum Projesi"  VISA Avrupa´nın sponsorluğunda ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı tarafından yürütülen 6. 7. 8. sınıf öğrencilerine kendi bireysel özelliklerini ve aynı zamanda eğitim ve kariyer olanaklarını keşfetmeleri üzerine bilinçlendirmek ve farkındalık kazandırmak amacıyla sürdürülen bir programdır.

KadıköyŞifa bu proje kapsamında TEGV tarafından oluşturulan 17 ilköğretim çağındaki çocuğu misafir etti. İdari ve tıbbi alanlardan oluşan bir saha ziyaretinden sonra idari birim yöneticilerimiz ve doktorlarımız meslekleri konusunda bilgi paylaşımlarında bulundu ve genç zihinlerin akıllarına oluşan sorular cevaplandı.

● 2010 Pakistan´da yaşanan sel felaketi için Kızılay ile birlikte gıda yardımı kampanyası yapıldı.

● 2010 Yeni Yüksektepe Kültür Derneği GEA Arama Kurtarma Ekoloji Grubu ile Yalnız Oyuncaklar-1 kampanyası yapıldı. Çocukların kullanmadığı oyuncakları ihtiyaç sahibi çocuklara gönderildi.

● 2011 Ataşehir Belediyesi ile birlikte engellilere tekerlekli sandalye temin edilmesi için başlatılan mavi kapak toplama kampanyasına destek olundu.

● 2011 Van´da yaşanan deprem nedeniyle Kızılay´ın yardım kampanyasına destek verildi. Hazırlanan kolilerle gıda ve ihtiyaç maddeleri gönderildi.

● 2012 Atlas Yardımlaşma Derneği ile birlikte Yeni Yılda Çocukları Sevindirelim kampanyası yapıldı. Kampanya kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara küçük hediyeler alındı.

● 2013 Yeni Yüksektepe Kültür Derneği GEA Arama Kurtarma Ekoloji Grubu ile Yalnız Oyuncaklar-2 kampanyası yapıldı. Çocukların kullanmadığı oyuncakları ihtiyaç sahibi çocuklara gönderildi.

● 2013 İkinciel eşya kampanyası düzenlendi. Toplanan eşyalar/giysiler Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı´na bağlı Nahıl 2.el eşya dükkanında satılarak vakıfa gelir olması sağlandı.

● 2015 Yeni Yüksektepe Kültür Derneği GEA Arama Kurtarma Ekoloji Grubu ile Yalnız Oyuncaklar-3 kampanyası yapıldı. Çocukların kullanmadığı oyuncakları ihtiyaç sahibi çocuklara gönderildi.


2016 Hayvan Dostu Gönüllü Proje KadıköyŞifa Kurumsal Sosyal Sorumluluk Komitesi olarak Hayvan Dostu Gönüllü Projemiz Gönüllülerimizin desteği ile hayata geçti. Sokakta yaşamını sürdürüp zor hava koşulları ile mücadele eden kediler için evler yaparak su ve mama desteği ile bir süre de olsa başlarını sokabilecekleri alanlar oluşturabildik.
Yalnız Oyuncaklara Yeni Arkadaşlar

GEA Arama Kurtarma ve Ekoloji Grubu’nun 50.sini düzenlediği Yalnız Oyuncaklara Yeni Arkadaşlar Kampanyası’na KadıköyŞifa Kurumsal Sosyal Sorumluluk Komitesi olarak katılım göstererek, Gönüllülerimizden gelen oyuncakları Safranbolu’daki küçük arkadaşlarımız için yolladık.

Değerli destekleri için Gönüllü Çalışanlarımıza teşekkür ederiz.