ÖZEL KADIKÖYŞİFA KADIKÖY HASTANESİ

ÖZEL KADIKÖYŞİFA KADIKÖY HASTANESİ
Adres: Caferağa 34710 Kadıköy - İstanbul
Tel: 444 2 574 
Fax: 0 216 449 33 33
Web Sitesi: http://www.kadikoysifa.com/
E-Posta: info@kadikoysifa.com


RIHTIMDAN: Rıhtımdan Moda istikametine devam ederek sağdaki petrol ofisini geçtikten sonra soldan ikinci sokağa giriniz. İlk ışıklardan sola döndükten sonra düz devam ediniz. Takribi 300m sonra bu yol sağdan Bahariye Caddesi istikametine dönüyor. 50m sonra solunuzda hastanemizi göreceksiniz.
 
ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU STADYUMUNDAN: Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu´nun arkasından gelirken Kurbağalıdere Köprüsü´nün üzerinden geçtikten sonra ışıklardan sola dönünüz. Karşınıza Karakol çıkacaktır. Karakolun yanındaki sokaktan girince, mecburi istikameti takip ederek takriben 300m sonra yolun bitiminden sola dönünüz. 50m sonra sağınızda hastanemizi göreceksiniz.

Not: Araçlarınızın ücretli otoparka giriş ve çıkışları konusunda görevli personelimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: KadıköyŞifa Kadıköy Hastanesi

ÖZEL KADIKÖYŞİFA ATAŞEHİR HASTANESİ

Adres: Işıklar Cad. No: 35/A 34750 Ataşehir / Kadıköy - İstanbul
Tel: 444 2 574
Fax: 0 216 576 77 45 (pbx)
Web Sitesi: http://www.kadikoysifa.com/
E-Posta: info@kadikoysifa.com


E5 Kozyatağı köprüsünden Ataşehir’e gelirken (Bu alan Kozyatağı Carrefour´un arka kısmı ve Meyve Sebze Halinin bulunduğu alandır), Ataşehir´e giriş istikametine sola devam ediniz. Sağınızda Türkan Saylan Tıp Merkezi´ni, biraz ileride BP Benzincisini göreceksiniz. Yolun sağını takip ederek devam ediniz. Takriben 70m sonra yol sizi sağa döndürecektir. Üçüncü sağ caddeye giriniz, sağınızda hastanemizi göreceksiniz.

Tem otoban tarafından gelindiğinde Küçükbakkalköy sapağından giriniz. Bağlandığınız ilk sağdan, sağa devam ederek solunuzdaki ilk dönemeçten "u" dönüşü yapınız. Yolun solundan devam ederek takriben 150m sonra Ataşehir girişine ulaşmış oluyorsunuz. Solunuzda Shell Benzinci kalacaktır. Sağınızdaki ikinci sağdan sağ caddeye giriniz, sağ tarafta hastanemizi göreceksiniz.

NOT: Ücretli olarak faydalanabileceğiniz Vale Hizmetimiz bulunmaktadır.

KADIKÖYŞİFA SAĞLIK GRUBU GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI
Adres:
Işıklar Cad. No: 31 Ataşehir - İstanbul
Tel: 444 2 574

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: KadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi