KadıköyŞifa TwitterKadıköyŞifa FacebookSanal Tur4442574KadıköyŞifa Fizik Tedavi LaboratuvarlarıKadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi

Evde Sağlık Hizmeti

Evde Sağlık Hizmeti

Evinde hekim veya hemşirelik sağlık hizmeti talep eden veya sağlık hizmetinin evde sürdürülmesi planlanan hastalara yönelik bir hizmettir.

Evde Sağlık Hizmetleri kapsamında muayene, konsültan hekim muayenesi, psikolojik danışmanlık hizmetleri veriliyor.

Evde Hemşirelik Hizmetleri kapsamında ise; hemşire ziyaretleri, yaşam bulgularının alınması (tansiyon, nabız, derece, solunum), enjeksiyonlar (kalçadan, damardan), serum takılması ve saatlik serum takibi, sonda takılması, pansumanlar, dikiş alma, fototerapi (yenidoğan sarılığı tedavisi), tüm laboratuvar tetkikleri için kan alınması, kan şekeri ölçümü hizmetleri veriliyor.

Ayrıca, yeni doğum yapmış annelere bebeklerinin bakımı için loğusa ve emzirme eğitimleri, diabet (şeker) hastalarına insulin yapma ve beslenme eğitimi sunuluyor.

KadıköyŞifa, ‘’Her Zaman ve Her Yerde Sağlık’’ anlayışını yansıtan Evde Sağlık Hizmeti ile hastaların günlük hayat akışını bozmadan, kişiye özel sağlık hizmeti sunarak yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor.

Bireylere, ev ortamının rahatlığında tedavi imkanı tanıyan bu hizmet; ev ortamının rahatlığında tedavi imkanı ve ilgili konularda eğitim olanağı sağlıyor ve tedavi maliyetini azaltıyor.

Detaylı Bilgi Almak İçin: 0216 578 59 59 No´lu telefonu arayabilirsiniz.