KadıköyŞifa TwitterKadıköyŞifa FacebookSanal Tur4442574KadıköyŞifa Fizik Tedavi LaboratuvarlarıKadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi

KADIKÖYŞİFA SAĞLIK GRUBU | HABERLER

An'da Yaşamak..


İzleyiciyi her anın kıymetini bilerek yaşamaya davet eden, yönetmenliğini Özen Yula’nın üstlendiği, KadıköyŞifa Sağlık Grubu’nun 40 yıllık sağlık hizmeti tecrübesi ile katkı sağladığı oyun, sahneye konacağı ilk gün olan 19 Mayıs tarihinde perdelerini açıyor. 21-22 Mayıs tarihlerinde de oyun sahnelenecektir.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu olarak 1976 yılından bu güne toplumsal yaşamın gelişmesine katkıda bulunmayı sorumluluklarımız arasında sayıyoruz. Bu bağlamda Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali’nin 20. yılı kapsamında, Özen Yula’nın yaşadıklarından yola çıkarak hazırladığı, gerçeği arayan ve hakikate yakın duran insanlık halleri üzerine bir kesit sunan bu özel projede tiyatroya gönül verenler ile ortak bir çalışmaya imza attık.

Gösterim Tarih ve Saatleri:

19 Mayıs 18.00 - 19 Mayıs: 20.30
21 Mayıs 18.00 - 21 Mayıs: 20.30
22 Mayıs 15.00 - 22 Mayıs: 18.00

Yeldeğirmeni’nde eski bir kilise binasının alt katında bir alan. Bu alana yerleştirilmiş 6 yataklı bir yoğun bakım ünitesi. Yoğun bakım hastaları. Onlarla ilgilenen doktor, hemşire ve hastabakıcılar. Sabırla zamanın geçmesini bekleyen hasta yakınları. Ân”ın özelliği biricik ve tek olması ve bir defalığına yaşanmasıdır. Sonrası anıya dönüşür. İçinde yaşanan “Ân” belli sayıda seyirci için bir mahremiyet durumuna tanık olma halidir.

Özen Yula Röportaj:
http://bit.ly/27uMNBZ