KadıköyŞifa TwitterKadıköyŞifa FacebookSanal Tur4442574KadıköyŞifa Fizik Tedavi LaboratuvarlarıKadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi

KADIKÖYŞİFA SAĞLIK GRUBU EVDE SAĞLIK HİZMETİ

Evde sağlık hizmetlerimiz Dr. Hause firması tarafından yürütülmektedir.

Hekimlik Hizmetleri
Dr. Hause, evde bakım hizmetlerinin sunumunda mevcut kaynaklarını ve konsantrasyonunu ağırlıklı olarak hekimlik hizmetlerine ayırmıştır. 'Evde doktor' sloganımızla amacımız konusunda uzman, tecrübeli doktor kadromuzu hızlı ve kaliteli bir biçimde bulunduğunuz ortama yönlendirmek ve beklentinizin üzerinde bir sağlık hizmeti almanızı sağlamaktır.
  Aile Hekimi Muayene
  Uzman Doktor Muayene

Hemşirelik Hizmetleri
Dr. Hause olarak sağlık hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden en iyi bakımı sunmayı amaç edinmiş hemşire ve sağlık personellerimiz, ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri bir sağlık kurumuna gitmenize gerek kalmadan ev konforunda almanızı sağlayacaktır.
Hemşirelerimiz aynı zamanda Dr. Hause doktor taleplerinizde hekimimize eşlik edecek, uygun görülen teşhis/tedavi uygulamalarını mesleki yetkinliği çerçevesinde gerçekleştirecektir.

Teşhise Yönelik Hizmetler

Laboratuar Hizmetleri:
Dr. Hause ekibi, doktorunuzun gerekli gördüğü tetkikler için kan örneğini evinizde alır ve tetkik sonuçlarınız evinize teslim edilir.

Diğer Teşhis Hizmetleri: 
  Röntgen
  EKG (Elektrokardiyografi)
  Ultrasonografi
  Solunum Fonksiyon Testi

Evde Check-up
Dr. Hause Aile Hekimi ve ekibimiz sizi bulunduğunuz yerde ziyaret eder. Gerekli tetkikler yerinde uygulanarak laboratuar için kan örneği alınır. Tetkik sonuçlarınız Dr. Hause hekiminiz tarafından değerlendirilerek, sağlığınız hakkında gerekli bilgiler, tavsiyeler ve varsa tedavi planı ile birlikte tarafınıza aktarılır.

Sağlık Taramaları
Dr. Hause iş yerlerine koruyucu sağlık hizmetleri başta olmak üzere, talebiniz doğrultusunda da hazırlanabilecek tüm sağlık tarama hizmetlerini sunar. Bu hizmet iş yeri hekimi ile koordineli olarak planlanır ve gerçekleştirilir. Süreç sonunda yapılan tüm işlemler ve sonuçlar detaylı olarak raporlanır.