KadıköyŞifa TwitterKadıköyŞifa FacebookSanal Tur4442574KadıköyŞifa Fizik Tedavi LaboratuvarlarıKadıköyŞifa Ataşehir Hastanesi
ÖDÜL

KadıköyŞifa Sağlık Grubu Sosyal Medyada Yürüttüğü "Aranıyor" Kampanyası ile Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülü'ne layık görüldü...

KadıköyŞifa Sağlık Grubu 35 ajansın 159 çalışma ile katıldığı Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödüllerinde 'Aranıyor' Kampanyası ile, 'En İyi Sosyal Medya Kullanımı' kategorisinde ödüle layık görüldü. KadıköyŞifa Sağlık Grubu yetkileleri ödüllerini, Türkiye'nin en büyük pazarlama iletişimi organizasyonu olan ve sektörün dünyaca ünlü isimlerini buluşturan 'Brandweek İstanbul' kapsamında 14 Kasım 2013 tarihinde Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilen törenle aldı.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu kuruluşunun 35.yılı vesilesiyle düzenlendiği 'Aranıyor' kampanyası kapsamında, 35 yıl önce Kadıköyşifa Hastanesi'nde dünyaya gelen kişilere sosyal medya üzerinden ulaştı. Bu kişiler yapılan organizasyonla bir araya getirildi. Organizasyon kapsamında tanışma imkanı bulan KadıköyŞifa'lılara, grubun hastanelerinden ömür boyu faydalanabilecekleri özel imkanlar sunan Sağlık kartları hediye edildi.

Sektörde bir ilk olan ve büyük ilgi gören 'Aranıyor' Kampanyası, bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri kapsamında, Digital Medya kategorisinde 'En İyi Sosyal Medya Kullanımı' alanında ödüle layık görüldü.

Sağlık iletişiminin gelişmesine ve ilerlemesine katkı sağlamak amacıyla, MediaCat tarafından 2008 yılından bu yana düzenlenen Farmaskop Ulusal Sağlık İleişimi Ödülleri; bu yıl "Steril Fikirler Yarışıyor" sloganı ile gerçekleştirildi. Pazarlama iletişimi sektörünün önde gelen yöneticilerinden oluşan 11 kişilik seçici kurul, bu yıl 35 ajansın 40 kategoride toplam 159 çalışması için değerlendirme yaptı.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu, yapılan değerlendirme sonucunda, "Digital Medya" kategorisinde "En İyi Sosyal Medya Kullanımı" alanında ödüle layık görüldü. KadıköyŞifa Sağlık Grubu yetkilileri ödüllerini, Türkiye'nin en büyük pazarlama iletişimi organizasyonu olan ve sektörün dünyaca ünlü isimlerini buluşturan "Brandweek İstanbul" kapsamında 14 Kasım 2013 tarihinde Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilen törenle aldı.